Mantas Wizard –  pristato originalų ir magišką šou užbursiantį kiekvieną renginį ir jūsų šventę!

Mantas Wizard atstovauja Lietuvai įvairiuose tarptautiniuose iliuzionistų kongresuose ir konkursuose. Dėl kūrybinių idėjų jis konsultuojasi su geriausiais šios srities meistrais pasaulyje. Jis yra surengęs savo šou daugelyje Europos valstybių, taip pat ir pasaulio pramogų sostinėje – Las Vegase.

Savo kūrybinėmis idėjomis ir talentu Mantas pelnė ne tik įvairių šalių žiūrovų, bet ir šios srities žinovų pripažinimą. Būtent originalios idėjos ir efektingai atliekami triukai padėjo Mantui ne viename tarptautiniame konkurse tapti laureatu ir garsinti Lietuvos vardą iliuzijos meno srityje.

Jis bendradarbiauja su žymiomis renginių organizavimo firmomis, koncertuoja masiniuose renginiuose, įvairiuose firmų vakarėliuose, reklaminėse kampanijose, o taip pat privačių asmenų pobūviuose.

Universali programa ir patirtis scenoje leidžia pasiūlyti kiekvienam renginiui tinkantį pasirodymą.

Manto rankų miklumu kuriami stebuklai gali vykti didžiausiose scenose arba tiesiog ant žiūrovo delno.

Atsiliepimai

Mantai, jūs nerealus!!!
Jūsų pasirodymas buvo super! Komplimentai Jums ir jūsų komandai nuo mūsų ir visų svečių!

Laura ir Tomas

Užbūrėte visus ne tik savo triukais, bet ir dėmesingumu kiekvienam vakaro svečiui, žmogiška šiluma ir puikiu humoro jausmu! Esame labai dėkingi - didžiausios rekomendacijos.

Asta

Labas Mantai, dar sykelį norėjom padėkoti už profesionalumą, geras emocijas! Visi tiesiogine to zodzio prasme buvo "apšalę", kaip viskas skoningai ir gražiai. Iš daugelio svečių supratom, ne vienas , norėtų matyt Tave savose šventėse.

Inga ir Darius