Įmonių renginiai

imoniu

Kiekvienos didelės šventės siekiamybė – nustebę ir susižavėję jos dalyviai. Tačiau planuojantys ypatingą renginį, turėtų pasirūpinti ir ypatinga komanda, o ypač – charizmatišku šventės vedėju.

Jei siekiate unikalumo, vesti renginį pakvieskite patyrusį iliuzionistą, kuris ne tik nustebins originaliais ir efektingais triukais, bet ir subtiliai sustyguos visą šventę.

Universali programa ir patirtis scenoje man leidžia pasiūlyti kiekvienam renginiui tinkantį pasirodymą – nesvarbu, ar tai būtų jūsų privati šventė, ar įmonės vakarėlis. Savo šventinėse programose sujungiu magiškus triukus, malonius siurprizus, šiltą bendravimą ir linksmas situacijas.

Šventes laisvai vedu tiek anglų, tiek rusų kalbomis. Susisiekime ir aptarkime visas detales.

Vizualiai gražus pasirodymas, daug nustebintų dalyvių ir malonus klegesys – taip atrodo pavykusi šventė!

Patenkinti klientai

MANTAS WIZARD - esi aukščiausio lygio profesionalas, su kuriuo dirbti renginyje tikra šventė, nes žinai, kad viskas bus padaryta laiku, vietoje, su šypsena, jautrumu ir dėmesiu kiekvienam svečiui. Esi punktualus, linksmas, stilingas žmogus, skleidžiantis aplink save magiją ir gerą nuotaiką. Ačiū TAU už tikrumą ir meilę savo žiūrovui !!!

Švenčių koordinatorė - dekoratorė Valentina "BALTAS ANGELAS”

Jeigu reikėtų pasirinkti vieną vienintelį žmogų bet kokio renginio programai išpildyti - tai būtų tik Mantas! Jis geba prisitaikyti, pasiūlyti nestandartinių sprendimų, duoti daugiau nei tikiesi, o svarbiausia, jis tiesiog dega noru sukurti gerą renginį! Kiekvienas renginys ir pasiruošimas jam kartu su Mantu yra sklandus, o visą nerimą proceso metu, jis sugeba sumažinti savo profesionaliu priėjimu, didele atsakomybe ir labai dideliu palaikymu.

Gintė Leksienė CEO M Capital

Aukščiausio lygio renginio vedėjas ir magijos virtuozas, žavintis savo iškalba ir profesionalumu – taip apibūdinčiau Mantą Wizzard, kuriam patikėjome „Lietuvos draudimo“ renginių sėkmę net tris kartus. Mantas savo magišku šou išlaikys intrigą iki paskutinės akimirkos ir privers kaskart aikčioti iš nuostabos, net ir visko mačiusią publiką, kurią sunku nustebinti. Jo kuriamas užburiantis reginys vienodai įtraukia tiek stebint gyvai salėje, tiek nuotoliniame renginyje. Mantas visada įsiklauso į kliento poreikį ir lanksčiai prisitaiko prie renginio konteksto. Su juo dirbti yra paprasta ir malonu, o kokybė – šio artisto vizitinė kortelė.

Agnė Barauskienė, vidinės komunikacijos partnerė

Shopping Basket