Renginių vedėjas

vedimas

Kiekvienos didelės šventės siekiamybė – nustebę ir susižavėję jos dalyviai. Tačiau planuojantys ypatingą renginį, turėtų pasirūpinti ir ypatinga komanda, o ypač – charizmatišku šventės vedėju.

Jei siekiate unikalumo, vesti renginį pakvieskite patyrusį iliuzionistą, kuris ne tik nustebins originaliais ir efektingais triukais, bet ir subtiliai sustyguos visą šventę.

Universali programa ir patirtis scenoje man leidžia pasiūlyti kiekvienam renginiui tinkantį pasirodymą – nesvarbu, ar tai būtų jūsų privati šventė, ar įmonės vakarėlis. Savo šventinėse programose sujungiu magiškus triukus, malonius siurprizus, šiltą bendravimą ir linksmas situacijas.

Šventes laisvai vedu tiek anglų, tiek rusų kalbomis. Susisiekime ir aptarkime visas detales.

Vizualiai gražus pasirodymas, daug nustebintų dalyvių ir malonus klegesys – taip atrodo pavykusi šventė!

Patenkinti klientai

Su Mantu dirbau ne viename renginyje ir ateityje tikrai dirbsime kartu. Ne dėl to, kad jis saugiausias, o todėl, kad jis - Geriausias! Turiu renginių organizavimo bagažą ir žinau, ką reiškia renginio vedėjas. Kai Mantas perima renginio vairą, atsiranda laiko ir organizatoriui pasimėgauti švente, nes bus išvairuota be jokių kliūčių, kūrybiškai, su publikos pajautimu, labai profesionalai ir neapsakomai estetiškai. Didis Žmogus daro didžius darbus!

Edita Pilkė, projektų vadovė M Capital

Shopping Basket