Vestuvės

vestuves

Vestuvės – viena nuostabiausių žmogaus gyvenimo švenčių, kurios laukia ne tik jaunieji, bet ir renginio svečiai. Paprastai jos būna romantiškos ir jautrios, todėl ir programos tokiai progai norisi subtilios.

Specialiai vestuvių šventei esu paruošęs magišką programą „Eklektika“. Tai elegantiškai vizualus šou ir renginio dalyvius įtraukianti linksma programa. Savo pasirodyme sujungiu iliuzijos triukus, humorą, siurprizus ir šiltą bendravimą su žiūrovais.

Programa sudaryta iš dviejų dalių, todėl ji yra įvairi ir žiūrovai nepavargsta. Pasirodymo metu visi norintys įtraukiami į scenoje atliekamų triukų programą – tai suteikia ryškius įspūdžius ir nepamirštamas emocijas.

Ši programa puikiai tinka vestuvėms, mat kiekvienas triukas atliekamas kaip magiškas palinkėjimas jaunavedžiams ir slepia gilesnę mintį. 

 

Taip pat galiu tapti visos jūsų šventės vvedėju. Į šią paslaugą įeina: šventės scenarijaus sudėliojimas, svečių pasitikimas, programa iš dviejų numerių, magiškas torto išbūrimas ir viso renginio koordinavimas iki pat vidurnakčio.

Šventes laisvai vedu tiek anglų, tiek rusų kalbomis.

Susisiekime ir aptarkime visas detales.

Patenkinti klientai

Mantai, jūs nerealus!! Jūsų pasirodymas buvo super! Komplimentai Jums ir jūsų komandai nuo mūsų ir visų svečių!

Laura ir Tomas

Labas Mantai, dar sykelį norėjom padėkoti už profesionalumą, geras emocijas! Visi tiesiogine to žodžio prasme buvo "apšalę", kaip viskas skoningai ir gražiai. Iš daugelio svečių supratom, ne vienas norėtų matyt Tave savose šventėse.

Laura ir Tomas

Buvo ypatinga šventė Manto ir jo komandos dėka ! 🙂 Profesionalus magijos šou, puikus vakaro vedimas, gera nuotaika, estetika, išskirtinis dėmesys ir pagarba vakaro svečiams. Esame labai dėkingi ir sakome iki kitų kartų ! 🙂

Greta ir Stanislovas

Shopping Basket